چرا هلند را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنید؟

چرا هلند را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنید؟


هلند سرزمین آسیاب های بادی، لاله ها، کانال ها و معماری منحصر به فرد است.

گردشگری به بخش مهمی از اقتصاد هلند تبدیل شده است. دولت هلند قصد دارد تعداد بازدید کنندگان خارجی را افزایش دهد.
بر اساس گزارشی از آمار هلند و سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، رشد گردشگری در هلند بیشتر از سایر کشورهای اروپایی است.
به دلیل داشتن تاریخ غنی، در گوشه گوشه هلند می توانید از سایت های تاریخی مختلف دیدن نمایید.
آمستردام پایتخت هلند ، برای آبراه های زیاد خود مشهور است.

روتردام بزرگترین بندر اروپایی و لاهه خانه ملکه و مرکز دیپلماسی بین المللی است. دلفت و هارلم نیز شهرهای کوچکتر و ثروتمندی هستند.
در هر شهر هلند، حداقل روزی یک بار در هفته بازارهای خیابانی دایر می شود. بعضی ها مختص غذاهای ارگانیک یا عتیقه جات هستند؛ اکثر این بازارها در میدان های زیبای مرکزی دایر می شوند.

هلند یکی از بالاترین سطوح مهارت در زبان انگلیسی در جهان را داراست. در شهرهای بزرگ، هیچ مشکل زبانی نخواهید داشت، زیرا هرکس انگلیسی صحبت می کند. در واقع دانش جویان دوره های دانشگاهی خود را به زبان انگلیسی می گذرانند.

این کشور دارای زیرساخت حمل و نقل بسیار پیشرفته است.
شبکه حمل و نقل عمومی باعث می شود که مسافرت در شهرهای هلند و اطراف آن بسیار راحت باشد و به بازدیدکنندگان امکان می دهد به همه نواحی هلند مسافرت کنند.
شبکه های راه آهن کشور و خدمات اتوبوسرانی بین شهری بهترین راه برای جابجایی هستند.

گردشگران می توانند با خرید کارت های تخفیف مختلف، در هزینه ها صرفه جویی کنند. به عنوان مثال، ورودی رایگان به بعضی از موزه ها و اماکن متعدد دیگر و همچنین حمل و نقل عمومی.
فرودگاه شیپول آمستردام فرودگاه بین المللی و نقطه ورود به هلند عمل می کند. فرودگاه در فاصله هشت مایلی خارج از شهر قرار دارد، از فرودگاه به مرکز شهر آمستردام بلعکس و همچنین شهرهای دیگر هلند خط مستقیم راه آهن وجود دارد.

این کشور به اندازه کافی کوچک است که حمل و نقل هوایی داخلی معمولا لازم نیست.

در هلند از دوچرخه استقبال بالایی می شود. بسیاری از مردم در تمام طول سال از دوچرخه برای جابجایی های روزمره استفاده می کنند.
بیشتر وسایل حمل و نقل، مانند قطارها و اتوبوس ها، مواظب حرکت دوچرخه سواران و دوچرخه هایشان هستند .مسیرهای دوچرخه اختصاصی تقریبا در همه جا دیده می شود.
در همه شهرها مسیر ویژه دوچرخه سواری وجود دارد.

اجاره قایق یک روش متداول برای تورهای رودخانه ای، دریاچه ها است. قایق ها در همه اشکال و اندازه ها، از کانوها تا قایق های موتوری، قایق های کوچک تا قایق های بادبانی، و قایق های باربر قدیمی دیده می شوند.


علاوه بر این، هلند یکی از محبوب ترین کشورهای اروپایی دوست دار کودکان است. مردم محلی از کودکان (و والدین آنها) استقبال می کنند.

بسیاری از جاذبه ها به ویژه برای بازدید کنندگان جوان طراحی و اماکنی مانند قلعه ها و آسیاب های بادی مناسب تمام سنین می باشند.

همه چیز برای سفر به هلند آماده است.

خواندن 2069 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 01 اسفند 1397 ساعت 16:36